Recenzije
Ne vjeruješ nam, vjeruj našim klijentima.
-
Jelo odlicno,dostava brza .Sve pohvale!
-
R
-
Express dostava, nikad lošiji zagrenački
-
Sve 5!
-
Sve 5!
-
Prava domaća kuhinja!
-
Hvala na kontinuiranoj suradnji, finim jelima i odličnoj dostavi!
-
Uvijek su ok
-
Odlicna pizza!
-
Jelo je bilo jako fino, dostava odlična, hvala na uspješnoj suradnji!
-
Odlično sve!
-
Odlicno!
-
Iznimno brza dostava!
-
Odlična pizza i brza dostava!
-
Hvala na cjelokupnoj usluzi i finoj hrani!
-
Hrana izvrsna,Dostava brza.Sve pohvale.
-
Brzo i fino!
-
Hvala na svemu, želim daljnju usplešnu suradnju!
-
Savrseni!!
-
Jedinica jer internet naručivanje u 99 posto slučajeva ne radii. -
Dostava superNarudba odlicna .Sve 5.
-
Sve je fino, usluga i dostava na nivou, hvala!
-
Odlicna!
-
top
-
Sve super
-
Hvala, sve je olično tj komlet usluga!
-
Pizza prefina, cijene korektne. Dostava brza i uvijek ljubazni
-
Odlična pizza :)
-
Brza dostava te fina hrana preporučujem
-
Porcije su smanjenje za jednu trećinu a cijene su otišle gore. Hrana je bila zagorena i jedva jestiva.
Mjesec dana nisam naručivao od vas, a mislim da će sada opet proći neko vrijeme do ponovnog. -
Hvala na svemu, sve je čista petica u svakom pogledu!
-
Jelo prefino.Bas sam uzivala.
-
Uvijek brzo i pouzdano.
-
Hvala Vam na finom jelu, brzini dostave i uljudnosti dostavljača!
Veselim se daljnjoj suradnji i najbitnije finim jelima! -
Uvijek odlična
-
sve super!
-
Big Blue hvala na finom i ukusnom jelu kao i uvijek, hvala na dostavi i ljubaznošću i brzinom dosrtavom hrane, želim vam uspjeh u daljnjem radu i suradnjom!
-
Top
-
Zadovoljna
-
Uvijek korektna hrana
-
Odlicno!
-
-
-
brzo,fino, nema se šta drugo reći
-
🤗
-
Hvala Vam na svemu, finoj i ukusnoj hrani, dostavljaču hrane koji je izuzetno ljubazan i profesionalan, želim Vam puno uspjeha u radu i daljnjoj suradnji!
-
Dobra hrana
-
Sve super
-
Brzo i ukusno kao uvijek
-
Hvala Vam na svemu jer je u svakom pogledu od Vaše strane i više od očekivanog Fenonenalni ste u svakom pogledu, želim Vam uspjeh u radu i daljnoj uspješnoj suradnji na obostrano zadovoljstvo, veliko HVALA!
-
Odlicno
-
Kao i uvijek ,sve super!
-
Jako mala porcija. Umaka od gljiva nije bilo dovoljno ni da se jedan kroketi umoči. On Line narudžbe konstantno zezaju.
Prijedlog, ako je izabrano jelo gableca rasprodano a tek je pola 1, staviti da se ne može naručiti isto, jer u tom slučaju Restaumatic uzme novce ali javi da je narudžba otkazana, pa vrati novce kroz par dana.
Izuzev navedenoga, dostavljač jako ljubazan, hrana jako ukusna. -
Naručen Bečki. Dostava unutar 1h i sve odlično, jedino što bi malo trebali poraditi na dostavi, odnosno da jelo ne dođe pogotovo sada po zimi mlako, već toplo.
-
Sve 5!
-
Super
-
Od lakoće narudžbe, dostave i okusa te izgleda klope, sve odlično!
-
Super su
-
Jednostavno, ukusno i brzo
-
Poskupilo po treći puta ove godine sve. To je već malo pretjerano.
-
Moram priznati da ste sve bolji i bolji u ćevapima👍💪